Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Servis Merkezi

İstanbul'un tüm noktalarında geniş bir servis ağına sahip olan Servis Merkezi 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da bir çok markanın servisi olarak bakım, montaj, yedek parça ve servis hizmeti sunmaktadır. Titizlikle sunduğu hizmetler ile artı puan kazanan firmamız, servisler konusunda uzman teknik kadrosuyla her türlü probleminin üstesinden gelebilmektedir. Her zaman kaliteli, garantili ve güler yüzlü teknik servis sağlayan firmamız kazanmış olduğu tecrübeleri bütün alanlarda uygulamakta ve yıllardır koşulsuz müşteri memnuniyeti için özen göstermektedir.

Kalite Politikamız

İstanbul servisi olarak beyaz eşya, kombi, klima ürünlerinizin, bakım, montaj ve arıza giderme sürecini profesyonel ve titiz adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Deneyimlerimizden ve hızlı ve garantili ve tecrübeli servisimizden siz de destek almak istiyorsanız çağrı merkezimize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul teknik servisi olarak her türlü sorunun üstesinden gelen deneyimli personelimiz sürekli kendini geliştirerek teknik servisi alanındaki teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri koşulları getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına servis ağımız ile destek sağlamak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; Türkiye'de en iyi teknik servis hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Anadolu ve Avrupa Yakası Tüm İlçelere Servis Hizmeti..